Golfky - Kočárky

Hledat
Dnes je neděle 26.05.2024.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Golfky

Golfky, nebo-li golfové hole, jsou velmi oblíbené pro svoji nízkou hmotnost, snadnou manipulaci a jednoduché skládání.

Pro malé děti či do terénu nejsou golfky moc pohodlné, protože mají menší odpružení. Obtížně se s golfkami také jezdí po zasněžených chodnících. Využijete je zejména ve městě, kde s nimi díky nízké hmotnosti jednoduše nastoupíte například do autobusu nebo je rychle složíte do kufru auta. Některé golfky je navíc možné používat již od narození jako podvozek pod autosedačku 0-13kg.

Při výběru golfek je dobré zohlednit, jak budete kočárek využívat a pro jak staré dítě je kočárek určený. Pro děti od šesti měsíců musí být golfky vybaveny dostatečně polstrovanou opěrkou zádíček, kterou lze napolohovat téměř až do lehu, bezpečnostním madlem před dítětem, nastavitelnými bezpečnostními pásy a pokud možno polohovací opěrku nožiček. Součástí by měla být nastavitelná boudička (jako ochrana proti slunci a dešti) a rozhodně se vám bude hodit košík pod kočárkem.

Pokud budete golfky používat pouze jako druhý kočárek ke sporťáku, či na dovolenou pro již starší dítě, budou vám stačit levnější nepolohovací.
 
TOPlist
Copyright © 2015 Kočárky.info. Tyto stránky vznikly s podporou našeho partnera – obchodu s dětskými kočárky, autosedačkami a dalším dětským zbožím Krteček, s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky