Kombinované kočárky - Kočárky

Hledat
Dnes je čtvrtek 20.06.2024.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kombinované kočárky

Kombinované kočárky jsou velmi praktické, protože je můžete používat od narození dítěte až do zhruba tří let. Když se rozhodnete pro kombinovaný kočárek, nemusíte tedy kupovat žádný další.

Kombinovaný kočárek v sobě vždy zahrnuje hlubokou korbičku či vložnou tašku, které využijete pro nejmenší miminko. Až vaše dítě začne kolem půl roku samo sedět, jednoduše korbičku hlubokého kočárku vyměníte za sportovní nástavbu.

Pak už záleží, zda spolu s kočárkem chcete koupit i autosedačku. Pokud ano, tak se rovnou soustřeďte na kočárky trojkombinace (3v1). Pokud už například autosedačku máte, tak si stačí vybrat kočárek z kategorie dvojkombinace (2v1).

Výhodou při nákupu kombinovaného kočárku je většinou nižší cena při nákupu kompletu, vzájemné pasování všech dílů a designové sladění. Jsou ale i některé značky, kdy můžete jednotlivé části koupit zvlášť.

 
 
 
 
TOPlist
Copyright © 2015 Kočárky.info. Tyto stránky vznikly s podporou našeho partnera – obchodu s dětskými kočárky, autosedačkami a dalším dětským zbožím Krteček, s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky