Kočárky dvojkombinace - Kočárky

Hledat
Dnes je čtvrtek 20.06.2024.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kočárky dvojkombinace

Základem dvojkombinace je vždy kočárek s hlubokou korbou či vložnou taškou, který budete používat pro miminko po narození. Hluboká korba obvykle nabízí více místa, vložná taška je zase jednodušší na manipulaci, kdy se dá například spící dítě snadno z kočárku odnést.

Až dítě začne sedět, tak se kočárek přemění na klasický sporťák.

Při výběru vhodné dvojkombinace se musíte rozhodnout, zda chcete mít možnost sedící dítě umístit po směru i proti směru jízdy. Důležitým bodem pro rozhodnutí je i terén, ve kterém budete s kočárkem jezdit. Pokud se budete pohybovat především ve městě, oceníte spíše menší kolečka, díky kterým je kočárek i lehčí. Naopak v terénu využijete větší kola a lepší odpružení, které zajistí větší pohodlí vám i dítěti.

Na podvozek kočárku se dá obvykle připojit i autosedačka vajíčko. Pokud jste autosedačku nekoupili dohromady s kočárkem jako trojkombinaci, vždy si ověřte, zda se dá vaše autosedačka s kočárkem kombinovat. Na nejznámější značky autosedaček se prodávají adaptéry, které vám také umožní připojení sedačky na podvozek kočárku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
Copyright © 2015 Kočárky.info. Tyto stránky vznikly s podporou našeho partnera – obchodu s dětskými kočárky, autosedačkami a dalším dětským zbožím Krteček, s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky