Kočárky trojkombinace - Kočárky

Hledat
Dnes je úterý 23.07.2024.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kočárky trojkombinace

Kočárek trojkombinace zahrnuje kočárek s hlubokou korbou či vložnou taškou, sportovní kočárek a autosedačku pro děti od narození do 13 kilogramů. Tuto autosedačku je možné přepravovat na podvozku kočárku. Oceníte to, když vám například dítě usne v autě a vy ho snadno bez probuzení nacvaknete v autosedačce na podvozek vašeho kočárku a vyrazíte na procházku či na nákup.

Rozhodování i značce kočárku vám budou ovlivňovat klasická kritéria výběru kočárku – malá či pevná kolečka, váha kočárku, typ pneumatik a samozřejmě i design.

Při výběru vhodného kočárku trojkombinace nezapomeňte do rozhodování zahrnout právě i parametry autosedačky. U osvědčených značek nebývá s kvalitou v bezpečnostní oblasti problém. Ale u levnějších neznámých značek si dejte pozor, dobrá autosedačka je přeci jen základem pro správnou ochranu dítěte při cestování.
 
TOPlist
Copyright © 2015 Kočárky.info. Tyto stránky vznikly s podporou našeho partnera – obchodu s dětskými kočárky, autosedačkami a dalším dětským zbožím Krteček, s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky