Hluboké kočárky - Kočárky

Hledat
Dnes je neděle 26.05.2024.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hluboké kočárky

Klasický hluboký houpací kočárek je ideální volba pro novorozence. Vaše miminko v něm bude mít veškerý komfort. Korbička hlubokého kočárku poskytuje většinou více prostoru a je hlubší než korbičky u kombinovaných kočárků. Miminko se do ní vejde zhruba do ¾ roku, kdy už většinou začíná sedět a je nutné koupit sportovní kočárek s možností napolohovat zádovou opěrku co nejvíce do lehu.

U klasického hlubokého kočárku oceníte také možnost pohoupání miminka, což u většiny kombinovaných kočárků není možné. Veškeré hluboké kočárky jsou připravené pro celoroční užívání. V zimě se do kočárku miminko vejde bez problémů v zimním fusaku, v létě využijete odvětrávací systém, slunečník a moskytiéru.

U hlubokého kočárku oceníte, pokud jsou hlavní textilní části, které jsou v kontaktu s dítětem, prací. Ověřte si také stálobarevnost a alespoň základní nepromokavost svrchní tkaniny kočárku, neboť kočárek budete využívat za prudkého slunce i nepříznivého počasí. Nezapomeňte si zkontrolovat, zda je součástí základní výbavy i pláštěnka s odvětráváním. Oceníte také dostatečně hluboký košík pod kočárkem či přebalovací tašku v designu shodném s kočárkem.

Některé kočárky nabízejí i další funkce – například přední brzdu na rukojeti , integrované madlo v korbičce pro snadnou manipulaci, přepravu autosedačky 0-13kg na samotném podvozku kočárku či polohování opěrky hlavičky.
 
 
TOPlist
Copyright © 2015 Kočárky.info. Tyto stránky vznikly s podporou našeho partnera – obchodu s dětskými kočárky, autosedačkami a dalším dětským zbožím Krteček, s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky